GE Jobs

Job Information

General Electric Quality Control Inspector OTH in Wroclaw, Poland

Job Description Summary

Job Description

Podsumowanie stanowiska:

Kontroler Jakości realizujący zadania w zakresie zapewnienia jakości wyrobów w ramach zespołu kontroli jakości wytwórni.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie odbiorów jakościowych konstrukcji spawanych i obrobionych mechanicznie w zakresie posiadanych uprawnień,

  • wykonywanie pomiarów manualnych za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych,

  • sporządzanie arkuszy pomiarowych,

  • sporządzanie dokumentacji jakościowej,

  • obsługa wizyt klientów

  • optymalizacja procesów produkcyjnych.

Profil kandydata:

  • wykształcenie techniczne,

  • preferowane posiadanie uprawnień VT 1,2, PT 1,2, UT 1,2, MT 1,2, RT 1,2,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość norm jakościowych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers