GE Aerospace Jobs

Job Information

GE Aerospace Termelés támogató csoportvezető in Veresegyház, Hungary

Job Description Summary

A GE Aviation a világ egyik vezető repülőgép meghajtó gyártója és szolgáltatója: sugárhajtóműveket és légcsavaros gázturbinákat gyártunk a kereskedelmi-, katonai-, üzleti- és általános repülőgépipar számára. A GE Aviation veresegyházi üzeme, a GE Aviation Hungary Kft., Közép-Európa egyetlen repülőgépalkatrész-javító létesítménye, amely különböző légitársaságokat és a GE nagyjavító gyárait támogatva 170+ globális ügyfelet szolgál ki. A gyár több, mint 20 évvel ezelőtti alapítása óta rendkívül jelentős fejlesztésen ment keresztül, melynek eredményeként a GE hálózat egyik vezető kompozit javító központjává nőtte ki magát.

Job Description

Főbb feladataid lesznek:

Pozitív, támogató és biztonságos környezet kiépítése, továbbá a termelésben dolgozó kollégák támogatása a vállalati célok elérésében, szem előtt tartva a minőséget, a költségeket, a termelést, a kiszállítási pontosságot és a megfelelést. A feladatok közé tartozik a területen felmerülő kiszállítással kapcsolatos problémák azonosítása és megoldása a csapat segítségével. A kulcsfontosságú üzleti és vevői igények hatékony kommunikációja a dolgozók felé, valamint együttműködés a termelésvezetővel és a társosztályokkal.

Várjuk a jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Érettségi vizsga

  • Vezetői tapasztalat

  • Jó interperszonális és vezetői készségek

  • A feladatok megfelelő priorizálása és jó szervezési készség

  • Erős kommunikációs készség

  • Csapatjátékos hozzáállás, megoldás-orientált attitűd

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

  • Angol nyelv ismerete

#LI-MJ1

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers