GE Jobs

Job Information

General Electric Termeléstervező in Veresegyhaz, Hungary

Job Description Summary

A gyártócellák napi, heti, havi termelési tevékenységének tervezése, ütemtervek összeállítása a kitűzött termelési céloknak és határidőknek megfelelően. Az anyagok kikérésének, valamint a rendelések és raktárba történő visszaküldések megszervezése. A munka indítások, zárások és a kalkulációs folyamatok támogatása.

Job Description

A GE Gas Power veresegyházi telephelyén - mely az üzletág második legnagyobb gyára a világon - jelenleg közel 1400 főt foglalkoztatunk. Tevékenységeink: gázturbina alkatrészek gyártása, javítása; kis-és közepes gázmotoros és gázturbinás erőművek összeszerelése.

Veresegyház nem a világ vége, több céges buszjáratunkkal az M0, M2, M3 autópályákról akár 20 perc alatt is elérhető Budapestről. A gyár egy csodálatos zöldnövényekkel és nyugodt környezetben található völgyben terül el, ahol mindig csicseregnek a madarak és süt a nap.

Milyen feladatok várnak a pozícióban:

  • A heti és negyedéves ütemezések egyenletes elosztása az időben történő kiszállítás érdekében

  • Kommunikáció és egyeztetés az érintett osztályokkal a zavartalan termelés biztosításához

  • Az üzem anyagainak és erőforrásainak ellenőrzése a hatékony és folyamatos termelés biztosításának érdekében

  • Együttműködés a beszerzéssel az anyagok érkezésének kontrollásában

  • A termelési adatok kezelése és frissítése, annak biztosítása, hogy a munkák zárásakor minden óra és anyag terhelve legyen

  • Készletszintek folyamatos optimalizálása (beszerzett, félkész és késztermékek), különös tekintettel a zárási időszakokra

  • A termelés napi szintű támogatása, az erőforrás felhasználás (emberi és gépi) optimalizálása és ennek kommunikálása a termelés felé

  • Közép- és hosszútávú kapacitástervezés támogatása

  • Aktív részvétel a gyár által szervezett és előírt EHS oktatásokon, rendezvényeken, EHS szabályok betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai, ellátási lánc vagy mérnöki diploma előny)

  • Legalább aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Magabiztos MS Office (kiemelten Excel függvények, Pivot-tábla) használat

  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

  • Projektszemlélet, komplex látásmód a termeléstervezési folyamatok hatékony működtetésére

  • Kiváló priorizálási készség a szoros határidők figyelembe vételével

  • Jó problémamegoldó képesség összetett feladatok kezelésében önállóan és csapatban egyaránt

  • Jó kapcsolatteremtő képesség és nyitott, csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

  • Ukrán nyelvtudás

  • ERP rendszerismeret (SAP, Oracle)

  • Kifejezetten termeléstervezői, logisztikai vagy egyéb releváns tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kiváló munkakörülmények modern gyárunkban

  • Céges laptop és telefon a munkavégzéshez

  • Bejárási támogatás (kiterjedt céges buszhálózat Budapestről és a környező településekről)

  • Minőségi ételeket kínáló étterem (egészséges és kedvező árú menü ajánlatok)

  • Bankautomata, könyvkölcsönzés, saját kondi terem és kültéri sportpályák a munka utáni kikapcsolódáshoz

  • GE Önkéntes csoportok: olyan csapatok, amelyek célja a közösségi összefogás erejével jobbá tenni környezetünket (pl. Women’s Network, HealthAhead, Inclusion&Diversity Council)

Díjaink:

  • HR KOMM Award: Sokszínű munkahely (2021) - Gender különdíj: GE Women's Network

  • HR KOMM Award: Legjobb toborzási kampány (2020),

  • Legjobb Női Munkahely (2017),

  • PwC Top 10 Munkáltató (2018),

  • Családbarát Munkahely (2014, 2015, 2016, 2017,2018),

  • Visszafogadó munkahely díj (2015),

  • Kerékpárosbarát-munkahely (2015)

Kövess minket itt:

Facebook: GE Hungary (https://www.facebook.com/GEHungary/)

Linkedin: GE LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/ge/)

Youtube: Add az ívet velünk! (https://www.youtube.com/watch?v=EU9jfkt3X5I) Csatlakozz hozzánk!

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers