GE Jobs

Job Information

General Electric Termeléstervező / Production planner in Veresegyhaz, Hungary

Job Description Summary

Termeléstervezőink felelősek a különböző termelési cellák napi, heti, havi termelési tevékenységének tervezéséért, ütemtervek összeállításáért a kitűzött termelési céloknak és határidőknek megfelelően. Az anyagok kikéréséért, valamint a rendelések és raktárba történő visszaküldések megszervezéséért. A munka indítások, zárások és a kalkulációs folyamatok támogatásában.

Job Description

Please note: this is an EVERGREEN position, meaning that the Talent Acquisition Specialist will contact suitable candidates as soon as the intake for this vacancy opens. Currently we are gathering potential candidates who would be interested in this role.

A GE Gas Power veresegyházi telephelye - mely az üzletág második legnagyobb gyára a világon - 2001-ben épült zöldmezős beruházás keretében, jelenleg közel 1400 főt foglalkoztatunk. Tevékenységeink: gázturbina alkatrészek gyártása, javítása;kis-és közepes gázmotoros és gázturbinás erőművek összeszerelése. Büszkék vagyunk rá, hogy a GE Gas Power másodjára érte el Guiness Rekordot a világ leghatékonyabban működő kombinált ciklusú erőművével és arra, hogy mi adjuk a világ energiatermelésének egyharmadát.

Termeléstervezőként az alábbi felelősségi köröd lesz nálunk:

Feladatok:

  • A heti és negyedéves ütemezések egyenletes elosztása az időben történő kiszállítás érdekében

  • Kommunikáció és egyeztetés az érintett osztályokkal a zavartalan termelés biztosításához

  • Az üzem anyagainak és erőforrásainak ellenőrzése a hatékony és folyamatos termelés biztosításának érdekében

  • Együttműködés a beszerzéssel az anyagok érkezésének kontrollásában

  • A termelési adatok kezelése és frissítése, annak biztosítása, hogy a munkák zárásakor minden óra és anyag terhelve legyen

  • Készletszintek folyamatos optimalizálása (beszerzett, félkész és késztermékek), különös tekintettel a zárási időszakokra

  • A termelés napi szintű támogatása, az erőforrás felhasználás (emberi és gépi) optimalizálása és ennek kommunikálása a termelés felé

  • Közép- és hosszútávú kapacitástervezés támogatása

  • Aktív részvétel a gyár által szervezett és előírt EHS oktatásokon, rendezvényeken, EHS szabályok betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai, ellátási lánc vagy mérnöki diploma előny)

  • Termeléstervezői, logisztikai, beszerzői vagy egyéb releváns szakmai tapasztalat

  • Legalább aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Magabiztos MS Office (kiemelten Excel függvények, Pivot-tábla) használat

  • Projektszemlélet, komplex látásmód a termeléstervezési folyamatok hatékony működtetésére

  • Kiváló priorizálási készség a szoros határidők figyelembe vételével

  • Jó problémamegoldó képesség összetett feladatok kezelésében önállóan és csapatban egyaránt

  • Jó kapcsolatteremtő képesség és nyitott, csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • ERP rendszerismeret (SAP, Oracle)

  • Gyártó környezetben szerzett több éves termeléstervezői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kollégáink számára kiváló munkakörülményeket, folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk.

  • A munkábajárást (legyen szó Budapestről, vagy a környező településekről) kiterjedt céges és menetrendszerinti buszjáratok teszik kényelmessé.

  • Telephelyünkön minőségi ételeket kínáló étterem áll munkatársaink rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek.

  • Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is. Helyben megtalálható saját fitness termünk, squash pályánk, sportpályáink és szaunánk adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz, kikapcsolódáshoz.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers