GE Jobs

Job Information

General Electric Termelést támogató csoportvezető in Veresegyhaz, Hungary

Job Description Summary

Szervezi a mindennapos termeléssel kapcsolatos feladatokat. Felügyeli a napi/heti terv végrehajtását.

Job Description

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • Vezető szerepet vállal az órabéres, termelésben dolgozó kollégák körében a vállalti célok elérése érdekében, szem előtt tartva a minőséget, a költségeket, a termelést, a kiszállítási pontosságot és a megfelelést

  • Ismeri a termelési folyamatokat, eljárásokat és az erőforrás (anyagok és kapacitás) korlátokat

  • Támogatja a termékáramlást, követi az alkatrészeket, odafigyel, hogy ne akadjanak el

  • Napi rendszerességgel Cell Contor Centereket tart, ahol a kezeli az esetlegesen felmerülő napi problémákat azonnali megoldással

  • Észreveszi, azonosítja és megoldja a területen felmerülő, kiszállítással problémákat a csapat segítségével

  • Támogatja a termelésvezetőt a termeléssel, minőséggel, kapacitás tervezéssel, lean fejlesztésekkel kapcsolatos feladatokban

  • A termeléstervezővel együttműködve, a kulcsfontosságú üzleti és vevői igényeket hatékonyan kommunikálja (írásban és szóban) a dolgozók felé;

  • Rendszeresen kommunikál az operátorokkal, visszajelzéseket biztosít részükre, felismeri a teljesítménykülönbségeket, elismeri és díjazza a sikereket és segít megoldani a konfliktusokat, amiket a vezetőjével is megoszt

  • Támogatja és elősegíti a keresztképzéseket, hogy a termelésben dolgozók új készségeket sajátítsanak el és további képzettségeket szerezzenek

  • Részt vesz a munkaidők, szabadságok és az erőforrások megszervezésében a törvényi és munkajogi előírásoknak megfelelően

  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés

MUNKAKÖR FELTÉTELEI:

  • Érettségi vagy releváns szakiskolai végzettség

  • Jó interperszonális és vezetői készségek

  • A feladatok megfelelő priorizálása és jó szervezési készség

  • Erős kommunikációs készség, írásban és szóban is

  • Csapatjátékos hozzáállás, megoldás-orientált attitűd

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú- egyetemi vagy főiskolai végzettség

  • Az angol nyelv írásbeli vagy szóbeli ismere előny

  • Vezetői tapasztalat

#LI-MJ1

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers