GE Jobs

Job Information

General Electric Termeléstámogató mérnök in Veresegyhaz, Hungary

Role Summary:A termeléstámogató mérnök a biztonságos, minőségi követelményeknek megfelelő, időbeli teljesítést biztosító, hatékony gyártás támogatásáért felel.

Essential Responsibilities:

  • Kockázatok elemzése a gyártási folyamatokban és fejlesztési javaslatok megvalósításaNapi technikai és technológia megoldásokat nyújtása a gyártás számára

  • Hatékonyság növelő fejlesztések és új ötletek behozatala a folyamatok optimalizálása céljábólDolgozói fejlesztési javaslatok megvalósításában való részvétel

  • Tréningek tartása az órabéres kollégák számáraLean kezdeményezésekben és AWO (Action Work Out) akciókban való akítv részvétel

  • A napi gyártás monitorozása, munkautasítások szerinti gyártás biztosításaRészvétel indirekt anyagok specifikációjában és tesztelésében

  • A támogatott terület termeléséhez szükséges eszközök, tartozékok, megmunkáló gépek felügyelete

  • Együttműködik a karbantartással, termeléstervező kollégával, minőségbiztosítási mérnökökkel, beszerzéssel, műszakvezetőkkel

Qualifications/Requirements:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (BSc vagy MSc), preferáltan gépészmérnök diploma

  • Gyártásban szerzett gyakorlat, a nehéizprai/fémipari tapasztalat előny

  • Magyar nyelvtudás

  • Legalább középfokú angol nyelvtudá

  • Csapatjátékos, nyitott személyiségErős problémamegoldó képesség

  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

  • AutoCAD, intergrált vállalalatirányításii rendszer ismeret előny

  • Minőségbiztosítási és termelékenységi eszközök és módszertanok ismerete (LEAN, Six Sigma) előny

  • A sikeres pályázó a Magyarországon hatályos jogszabályok szerinti mukavégzésre lesz jogosult

Desired Characteristics:Amit mi kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Kiváló és szakmailag elhivatott mérnökcsapat

  • Hosszú távú karrierút vállalaton belül

  • Vállalati buszok (Örs vezér térről vagy Újpest Városkaputól(30 perces menetidő)

  • Modern munkakörnyezet

  • Sportolási lehetőség: konditerem, squash pálya, szauna

  • Saját ebédlő

  • Orvosi szolgálat

  • Postai szolgáltatás, színházjegy vásárlási lehetőség, biztosító fogadó óra

  • Családbarát munkahely: baba-mama szoba, kismama mentoring, támogatott nyári táborozási lehetőség

About Us:2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyünkön, több mint 1 500főt foglalkoztatunk és az alábbi tevékenységeket végezzük: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér-és turbina-állórész-alkatrészekgyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába. Amennyiben Te is szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, high-tech technológiákkal megismerkedni és versenyképes jövedelemre szert tenni, pályázz még ma!Additional Locations:Hungary;Veresegyhaz;

DirectEmployers