GE Jobs

Job Information

General Electric Nemzetközi vevőellátási szakértő in Veresegyhaz, Hungary

Job Description Summary

Please note: this is an EVERGREEN position, meaning that the Talent Acquisition Specialist will contact suitable candidates as soon as the intake for this vacancy opens. Currently we are gathering potential candidates who would be interested in this role.

A Nemzetközi vevőellátási szakértő a Gas Power pótalkatrészek üzletágának teljes megrendelési folyamataiért felel egy globális csapat tagjaként.

Job Description

Legfőbb feladatok:

  • a teljes megrendelési folyamat kezelése

  • folyamatos vevői kapcsolattartás

  • az ügyféligényeknek megfelelő kérések teljesítése, a termék életútjának nyomon követése (beszerzés, termelés, szállítmányozás, stb.)

  • határidők betartása és betartatása

  • kapcsolódó dokumentumok kezelése

  • szoros együttműködés a vevőszolgálati csapattal

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség

  • aktív, magabiztos angol nyelvtudás

  • MS Office ismerete és használata

  • talpraesett, ügyfél-orientált munkavégzés

  • logikus gondolkodás, rugalmas személyiség

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • priorizálási készség

Előny:

  • szakmai tapasztalat (logisztikai/fulfillment/vevőszolgálati/supply chain területen)

Amit nyújtunk:

  • munkavégzést támogató háttéreszközök

  • rugalmas munkavégzési lehetőség

  • cafeteria

  • egyéb egészségcélú juttatások

Kik vagyunk?

Központunk a GE Gas Power veresegyházi telephelyén található, ahol jelenleg több mint 1800 főt foglalkoztatunk gázturbina alkatrészek gyártása és szervizelése területén. A GE Gas Power részeként az Alkatrészek üzletágunk egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén. Kollégáink többnyire közgazdászok, logisztikusok, mérnökök, akiket az a dinamikus multinacionális kultúra inspirál, mely folyamatos továbbfejlődésre, szakmai és egyéni kiteljesedésére sarkall.

Hol vagyunk?

Legtöbb kollégánk a veresegyházi központunkból dolgozik, azonban lehetőség van munkavégzésre a GE budapesti Váci Greens irodaépületében is, illetve otthoni munkavégzésre is.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Globális, több kontinenst lefedő, egyre szélesebb körű tevékenységünk folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosít számodra.

  • Számos formális és informális fejlődési lehetőséget, önképző köröket, önkéntes programokat találsz nálunk vagy akár Te magad is szervezhetsz.

  • Mindkét irodánkban kitűnő munkakörülményeket és juttatásokat biztosítunk.

  • Támogatjuk az otthonról történő munkavégzést (home office).

  • Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel, felhatalmazunk és számítunk az ötleteidre.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers