GE Aerospace Jobs

Job Information

GE Aerospace Brusič na kulato a na díru in Prague, Czech Republic

Job Description Summary

Job Description

GE Aviation Czech je jediná společnost v České republice, která vyvíjí, vyrábí a prodává turbovrtulové motory. Hledáme šikovné obráběče kovů, kteří by rozšířili náš tým ve výrobě.

Náplň pracovní pozice

  • Obsluha klasických brusek na kulato (TOS BDU 250,BHU 40, BU28 )

  • Obrábění kovových i nekovových dílů pro letecký motor

  • Výroba nářadí a přípravků dle technické dokumentace

  • Měření konvenčními měřidly

Co od vás budeme potřebovat?

  • Vyučení v oboru obrábění kovů nebo praktické zkušenosti z obdobné pozice spojené s broušením

  • Znalost problematiky měření dle ČSN

  • Schopnost číst technické výkresy

  • Dodržování zásad bezpečnosti práce a PO

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Najdete u nás i spoustu firemních benefitů, dáváme si záležet Work-life balance našich zaměstnanců, a proto nabízíme zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin týdně

  • 6 týdnů placeného volna

  • měsíční výkonové prémie až 10%

  • plně hrazené stravenky

  • 6% příspěvek na volný čas či pojištění

  • podporujeme zdravý životní styl - nabízíme částečně dotovanou Multisport kartu a plně vybavené fitko v budově

#LI-AB1

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers