GE Jobs

Job Information

General Electric OPERATOR PRODUKCJI - MOULDING in Lozienica, Poland

Job Description Summary

Job Description

Opis stanowiska pracy:

Jako Operator Produkcji będziesz współpracował w zespole przy produkcji łopat do turbin wiatrowych w oparciu o standardowe procedury oraz instrukcje pracy ze szczególnym uwzględnieniem priorytetów firmy:

  • bezpieczeństwa

  • jakości

  • terminowości

  • kosztów

Charakterystyka profilu zawodowego kandydata:

Aby sprostać zadaniom wskazanym na stanowisku pracy należy spełniać kryteria formalne:

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • wykształcenie średnie, zawodowe

  • doświadczenie w pracy z laminatami będzie dodatkowym atutem

  • zdolności manualne, obsługa narzędzi tj.: szlifierka

  • umiejętność czytania instrukcji roboczych ze zrozumieniem

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (12 godzinne zmainy)

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków zawodowych

  • zdolności organizacyjne

  • dbałość o czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Oferujemy:

  • pensja zasadnicza od 3000 zł brutto na początek;

  • atrakcyjny system premii finansowych co miesiąc od 700 zł brutto;

  • po okresie próbnym dodatkowa nagroda nawet + 600 zł brutto oraz podwyżka do pensji zasadniczej;

  • nagroda kwartalna 660 zł brutto;

  • Benefity pozapłacowe: karta multisport, dofinansowanie posiłków (3zł/2-daniowy obiad), ubezpieczenie grupowe Generali, fundusz integracyjny, prywatna opieka medyczna Medicover, bony i prezenty świąteczne, imprezy firmowe, Pracowniczy Program Emerytalny;

  • umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące, 2 umowy czasowe - łącznie po okresie 33 miesięcy - umowa na czas nieokreślony!)

  • praca zmianowa w systemie czterobrygadowym w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00 (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocne zmiany, itd.)

  • niezbędne narzędzia do pracy, odzież robocza, środki ochrony osobistej : okulary ochronne, buty przemysłowe, itp.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers