GE Jobs

Job Information

General Electric Mechanik - Dział Utrzymania Ruchu in Lozienica, Poland

Job Description Summary

Mechanik w dziale utrzymania ruchu, niezbędny do naprawy, konserwacji i regeneracji maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w fabryce.

Job Description

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek technicznych w zakresie mechanicznym

  • wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń

Kryteria naboru:

Aby sprostać tym zadaniom należy spełniać kryteria formalne:

  • wykształcenie średnie techniczne/zawodowe (preferowane kierunki: mechanik, elektromechanik lub pokrewne)

  • doświadczenie na stanowisku mechanik/ elektromechanik w dziale utrzymania ruchu;

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu w przypadku wystąpienia awarii

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system benefitów (m.in. karta multisport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe Generali, fundusz integracyjny, prywatna opieka medyczna Medicover, Pracownicze Plany Emerytalne, bony świąteczne i inne)

  • niezbędne narzędzia pracy, odzież robocza, środki ochrony zdrowia, itp.

  • samodzielność w działaniu

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers