GE Jobs

Job Information

General Electric Application and Sales Specialist in Krakow, Poland

Job Description Summary

Jako Specjalista ds. Aplikacji będziesz odpowiedzialna/y za za zapewnienie wsparcia klinicznego Klientom w wyznaczonym regionie geograficznym. Obowiązki na tym stanowisku będą obejmować zapewnienie wymaganych przedsprzedażowych demonstracji produktów z obszaru Ultrasonografii (ginekologia i położnictwo) a także szkolenia posprzedażowe i/lub działania w zakresie obsługi klienta w celu wspierania celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie. W przyszłości będziesz mogła/mógł rozwijać się w obszarze sprzedaży będąc samodzielnym reprezentantem GE Healhcare na wyznaczonym terenie.

GE Healthcare is global market leading company with fantastic career development opportunities. We have an outstanding opportunity for a Product Sales Specialist to join our fast-moving Life Care Solutions, supporting the Maternal Infant Care portfolio. The Life Care Solutions product range includes Patient Monitoring, Anesthesia, Respiratory, Diagnostic Cardiology, and Maternal Infant Care products.

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie sprzedaży produktów USG z portfolio GE Healthcare,

  • Penetracja rynku w zakresie poszukiwania potencjalnych klientów (fizycznie i online) oraz raportowanie w tym zakresie,

  • Rozwianie kompetencji w zakresie samodzielnej sprzedaży produktów,

  • Bieżące kształcenie własne w zakresie diagnostyki USG (głównie zdrowie kobiet), technologii GE Healthcare oraz rozwiązań konkurencyjnych,

  • Zapewnienie wsparcia technicznego i klinicznego podczas procesu sprzedaży poprzez demonstrowanie pełnego zakresu funkcji produktu, w tym potencjalnych zastosowań na oddziałach szpitalnych oraz w gabinetach prywatnych (ginekologia i położnictwo),

  • Tworzenie raportów po szkoleniu i regularne przekazywanie informacji zwrotnych na temat zadowolenia i potrzeb klientów,

  • Praca związana jest z koniecznością odbywania częstych podróży służbowych do potencjalnych klientów głównie na terenie Polski (około 70% czasu pracy),

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach związanych z medycyną lub technologią medyczną (np. inzynieria biomedyczna),

  • Doświadczenie w organizacji o profilu technologiczno-medycznym na stanowiku aplikacyjnym lub komercyjnym,

  • Znajomość podstaw anatomii człowieka,

  • Łatwość zdobywania wiedzy i zainteresowanie ciągłym kształceniem,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Konsekwencja w dążeniu do celów,

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Our total rewards are designed to unlock your ambition by giving you the boost and flexibility you need to turn your ideas into world-changing realities. Our salary and benefits are everything you’d expect from an organization with global strength and scale, and you’ll be surrounded by career opportunities in a culture that fosters care, collaboration and support.

GE Healthcare is an Equal Opportunity Employer where inclusion matters. Employment decisions are made without regard to race, color, religion, national or ethnic origin, sex, sexual orientation, gender identity or expression, age, disability, protected veteran status or other characteristics protected by law

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers