GE Jobs

Job Information

General Electric Operator badań defektoskopowych in Elblag, Poland

Job Description Summary

Job Description

Główne zadania i odpowiedzialność:

  • Wykonywanie badań nieniszczących pod nadzorem Samodzielnego lub Specjalisty Operatora Badań Nieniszczących w ramach zdobywania stażu praktyki Operatora Badań Nieniszczących.

  • Rzetelne i terminowe wykonywanie prac w zakresie uzyskanych kwalifikacji, zgodnie z obowiązującymi procedurami, normami, instrukcjami.

  • Postępowanie, archiwizacja wyników badań zgodnie z instrukcjami komórki organizacyjnej.

  • Wystawianie świadectw z badań wraz z potrzebną dokumentacją rysunkową, interpretacją i oceną wyników badań w ramach posiadanych kwalifikacji.

  • Dokumentowanie świadectw z badań oraz ich archiwizowanie w ramach posiadanych kwalifikacji.

  • Znajomość aktualnych procedur, norm i instrukcji dotyczących badań nieniszczących oraz dokumentów Systemu Zapewnienia Jakości.

  • Obsługa aparatury i urządzeń, zgodnie z jej przeznaczeniem i instrukcjami obsługi.

  • Dbanie o stan techniczny aparatury oraz osprzętu.

  • Poprawne gospodarowanie materiałami pomocniczymi i stosowanym osprzętem.

  • Postępowanie zgodne z zasadami Kodeksu postępowania UDT-CERT.

Wymagania i kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie

  • podstawowa wiedza z zakresu badań nieniszczących oraz podstawowa wiedza z zakresu procesów odlewania, spawania, kucia oraz przeznaczenia elementów badanych

  • posiadanie uprawnień w badaniach nieniszczących stopnia II dla metod VT, PT, MT, UT

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • znajomość podstaw matematyki i fizyki (trygonometria, przekształcanie wzorów)

  • dyspozycyjność i gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • otwartość i chęć uczenia się

  • dbałość o czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karta MultiSport, firmowy parking samochodowy i rowerowy, pakiety premiowe, świadczenie urlopowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do kolonii dla dzieci

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers