GE Aerospace Jobs

Job Information

GE Aerospace Operator/ka Produkcji CNC in Dzierzoniow, Poland

Job Description Summary

Job Description

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: Operator Produkcji CNC

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie i obsługa obrabiarek skrawających CNC (tokarki / frezarki)

  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów.

  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami.

  • Przestrzeganie procedur jakościowych.

Wymagania:

  • Znajomości systemu sterowania np. FANUC, HEIDENHAIN, OKUMA,SIEMENS, MAZAK.

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

  • Umiejętność bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur jakościowych i produkcyjnych.

  • Dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

  • Język polski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej z branży lotniczej.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

  • Miłą atmosferę pracy promującą kulturę Inclusion & Diveristy.

  • Bogaty pakiet benefitów i ZFŚS oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala.

  • Kompleksowy program szkolenia stanowiskowego i wdrożenia w zadania.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers